Starttider for DM i enkeltstart

Se tidsplanen for DM i enkeltstart den 17. juni.

Dan Møller foto

Startliste for Kvinder U-19

Starttid Navn Klub Startnr.
10:00:00 Laura Auerbach-Lind Give Cykelklub 7
10:01:00 Solbjørk Minke Anderson Give Cykelklub 6
10:02:00 Mikka Holm Amager Cykle Ring 5
10:04:00 Ida Mechlenborg Krum Give Cykelklub 4
10:06:00 Gullborg Guttesen Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDK 3
10:08:00 Julie Uhre Give Cykelklub 2
10:10:00 Victoria Lund Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDK 1

Startliste for Herrer U-19

Starttid Navn Klub Startnr.
10:30:00 Mikkel Tvergaard Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 90
10:31:00 Tobias Arup Levring Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior 89
10:32:00 Toke Lihn Cykle Klubben Aarhus 88
10:33:00 Mathias Hedevang Christensen Horsens Amatør Cykleklub 87
10:34:00 Gustav Lauritzen Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior 86
10:35:00 Rasmus Perto Team Mascot WorkWear 85
10:36:00 Mads Schulz Jørgensen Holbæk Cykelsport 84
10:37:00 Anders vos Sørensen Team Mascot WorkWear 83
10:38:00 Patrick Boje Frydkjær Næstved Bicycle Club 82
10:39:00 Magnus Machholdt Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior 81
10:40:00 Malte Hellerup Team Mascot WorkWear 80
10:41:00 Felix Fog Holst Larsen Team ABC Junior 79
10:42:00 Laurids Flinker Blæsbjerg Bach Advokater - FRB Optik - CEC Junior 78
10:43:00 Kevin Biehl Team Vifra Kvickly Odder Junior 77
10:44:00 Tim Hansen Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 76
10:45:00 Luca Campagner Bach Advokater - FRB Optik - CEC Junior 75
10:46:00 Daniel Mathieu Vivier Brockhoff Cykle Klubben Aarhus 74
10:47:00 Alfred Grenaae Team Herning CK Junior 73
10:48:00 Mikkel Weber Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior 72
10:49:00 Jens Lunding Nielsen Give Cykelklub 71
10:50:00 Tobias Svarre Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 70
10:51:00 Erik Christoffersen Team ABC Junior 69
10:52:00 Jaspar Lonsdale Bach Advokater - FRB Optik - CEC Junior 68
10:53:00 Oscar Sonnenborg-Mathiesen Cykleklubben Fix Rødovre 67
10:54:00 Joshua Bridgens Give Cykelklub 66
10:55:00 Magne Herman Bossen Cykling Odense 65
10:56:00 Emil Andersen Middelfart Cykel Club 64
10:57:00 Nicklas Sauer Cykle Klubben Aarhus 63
10:58:00 Lucas Schrøder Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 62
10:59:00 Magnus Krickau Ketelsen Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior 61
11:00:00 Theodor Storm Roskilde Cykle Ring 60
11:01:00 Magnus Stilling Blichfeldt Middelfart Cykel Club 59
11:02:00 Martin Egen Kristensen Team Vifra Kvickly Odder Junior 58
11:03:00 Gustav Ferdinand Lau Team Herning CK Junior 57
11:04:00 Nicklas Rydahl Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior 56
11:05:00 Daniel Lysdal Buur Køge Cykel Ring 55
11:06:00 Daniel Weis Nielsen  Roskilde Cykle Ring 54
11:07:00 Niklas Villumsen Slagelse Cykle Ring 53
11:08:00 Noah Wulff Cykle Klubben Aarhus 52
11:09:00 Jacob Degn Fryland Team Vifra Kvickly Odder Junior 51
11:10:00 Frederic Kissow Cykle Klubben Aarhus 50
11:11:00 Tore Troelsen Herning Cykle Klub 49
11:12:00 Andreas Christiansen Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior 48
11:13:00 Frederik Christensen Team Vifra Kvickly Odder Junior 47
11:14:00 Henrik Breiner Pedersen Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 46
11:15:00 Malthe Østergaard Bergenholz Bach Advokater - FRB Optik - CEC Junior 45
11:16:00 Victor Laumand Drue Nielsen Give Cykelklub 44
11:17:00 Jacob Falentin Sund Team Sparekassen Vendsyssel Talent 43
11:18:00 Frederik Aalling Nørtoft Give Cykelklub 42
11:19:00 Emil Als Feldberg Hansen Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 41
11:20:00 Victor Bredtoft Andersen Herning Cykle Klub 40
11:21:00 Oskar Kromann Jensen Bach Advokater - FRB Optik - CEC Junior 39
11:22:00 Mathias Møller Jørgensen Team Herning CK Junior 38
11:23:00 Phillip Mathiesen Team ABC Junior 37
11:24:00 Conrad Haugsted Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 36
11:25:00 Benjamin Holtebo Team Sparekassen Vendsyssel Talent 35
11:26:00 Nicklas Fonnesbech Team Herning CK Junior 34
11:27:00 Konrad Busk Team ABC Junior 33
11:28:00 August Birk Hundt Næstved Bicycle Club 32
11:29:00 Lucas Maarfelt Toftemark Bach Advokater - FRB Optik - CEC Junior 31
11:30:00 Poul Holten Andersen Team ABC Junior 30
11:31:00 Mads Udby Seitzberg Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 29
11:32:00 Frederik Davidsen Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior 28
11:33:00 Tobias Gade Team Sparekassen Vendsyssel Talent 27
11:34:00 Rasmus Bisgaard Olsen Bach Advokater - FRB Optik - CEC Junior 26
11:35:00 Alfred Christensen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 25
11:36:00 Lukas Østergaard Give Cykelklub 24
11:37:00 Jonas Larsen Team Vifra Kvickly Odder Junior 23
11:38:00 Magnus Lorents Nielsen Team Mascot WorkWear 22
11:39:00 Frederik Bjørn Sørensen Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 21
11:40:00 Jonas Birk Madsen Team Herning CK Junior 20
11:41:00 Mads-Emil Dupont Hougaard Team Mascot WorkWear 19
11:42:00 Alfred Mørch Kongstad Amager Cykle Ring 18
11:43:00 Nicolai Wandahl Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 17
11:44:00 Philip Steenbjerg Team Herning CK Junior 16
11:45:00 Noah Borgen Morell Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior 15
11:46:00 Albert Holm Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 14
11:47:00 Nicolai Bujakewitz Kristensen Team Herning CK Junior 13
11:48:00 Malthe Sand Thomsen Give Cykelklub 12
11:49:00 William Lowth Bach Advokater - FRB Optik - CEC Junior 11
11:50:00 Frederik Emil Just Team ABC Junior 10
11:52:00 Simon Dalby Team Mascot WorkWear 9
11:54:00 Mads Dupont Middelfart Cykel Club 8
11:56:00 Hugo Bruun Van Deurs Team Herning CK Junior 7
11:58:00 Lukas Lund Sørensen Team Mascot WorkWear 6
12:00:00 Pelle Køster Mikkelsen Team ABC Junior 5
12:02:00 Kristian Egholm Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 4
12:04:00 Carl-Frederik Bévort Team ABC Junior 3
12:06:00 Alexander Arnt Hansen Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 2
12:08:00 Gustav Wang Team ABC Junior 1

Startliste for Kvinder Elite

Starttid Navn Klub Startnr.
12:30:00 Julie Gaumitz Storm Cykling Odense 21
12:31:00 Betina Cramer Greve Cykle Club 20
12:32:00 Mette Egtoft Jensen ILLI-Bike Cycling Team 19
12:33:00 Ellen Hjøllund Klinge Cykling Odense 18
12:34:00 Bianca Christiansen Amager Cykle Ring 17
12:35:00 Mille Troelsen Cykling Odense 16
12:36:00 Rikke Lønne Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDK 15
12:37:00 Maja Lundtoft Lindbjerg Give Cykelklub 14
12:38:00 Louise Høeberg Cykling Odense 13
12:39:00 Marie-Louise Hartz Krogager Ordrup Cykle Club 12
12:40:00 Karoline Hemmsen Cykling Odense 11
12:41:00 Mie Saabye Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDK 10
12:43:00 Amalie Winther Olsen Team Weston Homes-Torelli-Assure 9
12:45:00 Mia Sofie Rützou Cykling Odense 8
12:47:00 Louise Holm Houbak Ordrup Cykle Club 7
12:49:00 Flora-Anne Jørgensen Cykling Odense 6
12:51:00 Marita Jensen Team ABC Dame Elite 5
12:53:00 Cecilie Uttrup Uttrup Ludwig FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope 4
12:55:00 Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen Movistar Team Women 3
12:57:00 Rebecca Koerner Team ABC Dame Elite 2
12:59:00 Trine Andersen Holstebro Cycleclub af 1960 1

Startliste for Herrer Elite

Starttid Navn Klub Startnr.
14:00:00 Nikolaj Mengel BHS - PL Beton Bornholm 67
14:01:00 William Blume Levy Team coloQuick 66
14:02:00 Tobias Aagaard Hansen Uno-X DARE Development Team 65
14:03:00 Stinus Bjerring Kæmpe Sydkystens Cycling 64
14:04:00 Stian Rosenlund BHS - PL Beton Bornholm 63
14:05:00 Sebastian Andreasson Team IBT - BH Carl Ras 62
14:06:00 Sebastian Ryttersgaard Team Sparekassen Vendsyssel Aalborg 61
14:07:00 Robin Juel Skivild Uno-X DARE Development Team 60
14:08:00 Rasmus Christian Quaade Riwal Cycling Team 59
14:09:00 Rasmus Madsen Team Herning CK Elite 58
14:10:00 Peter Skov Lauritzen BACHE - JS.dk 57
14:11:00 Peter Asbjørn Hansen Team Herning CK Elite 56
14:12:00 Peter Sørensen Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 55
14:13:00 Oskar Hvid BACHE - JS.dk 54
14:14:00 Nils Lau Nyborg Broge BHS - PL Beton Bornholm 53
14:15:00 Niklas Larsen Uno-X Pro Cycling Team 52
14:16:00 Nicolaj Amping Ordrup Cykle Club 51
14:17:00 Morten Aalling Nørtoft Riwal Cycling Team 50
14:18:00 Morten Hulgaard Uno-X Pro Cycling Team 49
14:19:00 Mikkel Kastrup Aalborg Cykle-Ring 48
14:20:00 Mathias Bundsgaard Matz Team CO:PLAY Giant 47
14:21:00 Mathias Bregnhøj BHS - PL Beton Bornholm 46
14:22:00 Martin Asvig Pedersen Randers Cykleklub af 1910 45
14:23:00 Marcus Sander Hansen BHS - PL Beton Bornholm 44
14:24:00 Marcus Holm Team Herning CK Elite 43
14:25:00 Marckus Njor Team IBT - BH Carl Ras 42
14:26:00 Malthe Thyssen Restaurant Suri - Carl Ras 41
14:27:00 Casper Kaysen Team Herning CK Elite 40
14:28:00 Mads Østergaard Kristensen Team coloQuick 39
14:29:00 Mads Mosevang Pedersen Team Herning CK Elite 38
14:30:00 Mads Baadgaard Rahbek BHS - PL Beton Bornholm 37
14:31:00 Mads Andersen Team coloQuick 36
14:32:00 Lasse Mikkelsen Team Kvickly Odder Elite 35
14:33:00 Kristian Broløs Team CO:PLAY Giant 34
14:34:00 Jonas Nordal Jakobsen Team Herning CK Elite 33
14:35:00 Johannes Rom Dahl Team Sparekassen Vendsyssel Aalborg 32
14:36:00 Jesper Hansen Riwal Cycling Team 31
14:52:00 Jeppe Tolbøll Team Give Elementer 30
14:53:00 Frederik Irgens Jensen BHS - PL Beton Bornholm 29
14:54:00 Frederik Thomsen Team IBT - BH Carl Ras 28
14:55:00 Emil Vinther Schmidt Team Herning CK Elite 27
14:56:00 Emil Schandorff Iwersen BHS - PL Beton Bornholm 26
14:57:00 Dennis Lock Team Sparekassen Vendsyssel Aalborg 25
14:58:00 Daniel Lond Team CO:PLAY Giant 24
14:59:00 Christian Spang Kjeldsen Team coloQuick 23
15:00:00 Gustav Frederik Dahl Team Give Elementer 22
15:01:00 Christian Gorm Albrechtsen Antiga Casa Bellsolà-Girona 21
15:02:00 Christian Petersen Nakskov Cykle Club 20
15:03:00 Casper Næsager Nielsen Thy Cykle Ring 19
15:04:00 Carl F P Voldbjerg Team Herning CK Elite 18
15:05:00 Birk Udengaard Hansen BACHE - JS.dk 17
15:06:00 Benjamin Hertz BHS - PL Beton Bornholm 16
15:07:00 Asbjørn Hellemose VC Mendrisio 15
15:08:00 Arne Birkemose Team IBT - BH Carl Ras 14
15:09:00 Anthon Charmig Uno-X DARE Development Team 13
15:10:00 Aksel Bech Skot-Hansen Team coloQuick 12
15:11:00 Adam Holm Jørgensen BHS - PL Beton Bornholm 11
15:12:00 Johan Price Pejtersen Uno-X Pro Cycling Team 10
15:14:00 Mathias Norsgaard Jørgensen Movistar Team 9
15:16:00 Julius Johansen Uno-X Pro Cycling Team 8
15:18:00 Mattias Skjelmose Jensen Trek-Segafredo 7
15:20:00 Mikkel Bjerg UAE Team Emirates 6
15:22:00 Louis Bendixen Team Coop 5
15:24:00 Joshua Amos GUDNITZ BHS - PL Beton Bornholm 4
15:26:00 Frederik Muff Team coloQuick 3
15:28:00 Martin Toft Madsen BHS - PL Beton Bornholm 2
15:30:00 Kasper Asgreen Deceuninck Quick - Step 1